-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ЛОТ 1 - контактор Schneider Electric LC1G185 або еквівалент; ввідний автоматичний вимикач CHINT NXMS-160F/3000 або еквівалент ЛОТ 2 - рубильник перекидний трьохполюсний, переднього підключення, 1000А або еквівалент; рубильник/вимикач навантаження, корпусний типу РЕ 19-41-31140 або еквівалент ЛОТ 3 - Обмежувач перенапруги ОПН-П-10/12/10/550 УХЛ2 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012366-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
115 048.98
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
19
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1dc3021ef9814208ba2a84a8cb8cbe2c
Внутрішній номер закупівлі:
30271140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012366-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шикова Вікторія Володимиріва 380000000000 vmtz1@ntec.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 048.98 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:37 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:37 - 18.09.2026 08:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:37 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:39
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴23 600.98 ЛОТ 1: Контактор Schneider Electric LC1G185 або еквівалент; Ввідний автоматичний вимикач CHINT NXMS-160F/3000 або еквівалент
- Лот №2 ₴81 938.00 Лот 2. Рубильник перекидний трьохполюсний, переднього підключення, 1000А або еквівалент; Рубильник/вимикач навантаження, корпусний типу РЕ 19-41-31140 або еквівалент
- Лот №3 ₴9 510.00 Лот 3. Обмежувач перенапруги ОПН-П-10/12/10/550 УХЛ2 або еквівалент