-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЛОТ 1 - контактор Schneider Electric LC1G185 або еквівалент; ввідний автоматичний вимикач CHINT NXMS-160F/3000 або еквівалент ЛОТ 2 - рубильник перекидний трьохполюсний, переднього підключення, 1000А або еквівалент; рубильник/вимикач навантаження, корпусний типу РЕ 19-41-31140 або еквівалент ЛОТ 3 - Обмежувач перенапруги ОПН-П-10/12/10/550 УХЛ2 або еквівалент
Оголошено тендер
138 059.40
UAH
Номер:
15adf51ee31443f1b686f041e0968a5a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-014605-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
138 059.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЛОТ 1 - контактор Schneider Electric LC1G185 або еквівалент; ввідний автоматичний вимикач CHINT NXMS-160F/3000 або еквівалент
ЛОТ 2 - рубильник перекидний трьохполюсний, переднього підключення, 1000А або еквівалент; рубильник/вимикач навантаження, корпусний типу РЕ 19-41-31140 або еквівалент
ЛОТ 3 - Обмежувач перенапруги ОПН-П-10/12/10/550 УХЛ2 або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
02.09.2026 16:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Контактор Schneider Electric LC1G185 або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ввідний автоматичний вимикач CHINT NXMS-160F/3000 або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Рубильник перекидний трьохполюсний, переднього підключення, 1000А або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Рубильник/вимикач навантаження, корпусний типу РЕ 19-41-31140 або еквівалент
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Обмежувач перенапруги ОПН-П-10/12/10/550 УХЛ2 або еквівалент
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума138 059.40 UAH