-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Смартфони у комплектації із захисним склом, броньованим протиударним чохлом та мережевим зарядним пристроєм + кабель Type-C – Type-C за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 32250000-0 Мобільні телефони
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012037-a
Закупівля відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 (із змінами та доповненнями).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
522 500.10
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
13
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f45b42d7522b4d939cc4b2be3e3b98a8
Внутрішній номер закупівлі:
30270810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012037-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38527798
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ СЛОВАЦЬКОГО, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тлучкевич Оксана Вікторівна 380678273015 103tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32250000-0 Мобільні телефониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
522 500.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:26 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:26 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:26 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴522 500.10 Смартфони у комплектації із захисним склом, броньованим протиударним чохлом та мережевим зарядним пристроєм + кабель Type-C – Type-C за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 32250000-0 Мобільні телефони