-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Смартфони у комплектації із захисним склом, броньованим протиударним чохлом та мережевим зарядним пристроєм + кабель Type-C – Type-C за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 32250000-0 Мобільні телефони
Оголошено тендер
627 000.12
UAH
Номер:
34cb759e771643ef84ea79ce636faae6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-014490-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38527798
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ СЛОВАЦЬКОГО, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38527798
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ СЛОВАЦЬКОГО, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
627 000.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Смартфони у комплектації із захисним склом, броньованим протиударним чохлом та мережевим зарядним пристроєм + кабель Type-C – Type-C за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 32250000-0 Мобільні телефони
Примітки:
Закупівля відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 (із змінами та доповненнями).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32250000-0 Мобільні телефони
Дата опублікування:
02.09.2026 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписІнша господарська діяльність
Сума627 000.12 UAH