-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельна теплова гармата непрямого нагріву
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012008-a
Закупівля оголошується на очікувану вартість
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
54 550.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
10
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8b5118f8d1f844beadd52f20d202c636
Внутрішній номер закупівлі:
30270773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012008-a
Замовник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Шумило +380462676127 zakupivli_academy@ukr.net http://pau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39720000-5 Неелектричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
54 550.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:25 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:25 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:25 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 550.00 Дизельна теплова гармата непрямого нагріву