• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельна теплова гармата непрямого нагріву

Оголошено тендер

65 460.00 UAH
Номер: 2f4273b40a5849e19c7a5b2f310f1e36
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-014566-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Пенітенціарна академія України
Замовник: Пенітенціарна академія України
Очікувана вартість: 65 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельна теплова гармата непрямого нагріву
Примітки: Закупівля оголошується на очікувану вартість
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові прилади
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 02.09.2026 16:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля оголошується на очікувану вартість
Код класифікації видатківКПК-2026:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума65 460.00 UAH