-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері містобудування (Розробка проектів обґрунтування встановлення санітарно-захисних зон та їх погодження, інвентаризації та обґрунтовуючих матеріалів для отримання дозволів на викиди)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011829-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-08-31-014845-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені у складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
9 670 643.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
20
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
42996c95768240e79c3649a2ca28eeb9
Внутрішній номер закупівлі:
30270594
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011829-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мороз Юрій Володимирович 380342784302 MOROZ-YV@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 670 643.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:19 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:19 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:19 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 670 643.00 Послуги у сфері містобудування (Розробка проектів обґрунтування встановлення санітарно-захисних зон та їх погодження, інвентаризації та обґрунтовуючих матеріалів для отримання дозволів на викиди)