-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка проектів обґрунтування встановлення санітарно-захисних зон та їх погодження, інвентаризації та обґрунтовуючих матеріалів для отримання дозволів на викиди
Оголошено тендер
11 604 771.60
UAH
Номер:
640c5bd31384453ca400bfe3bf6684ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014845-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
03065, Україна, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
03065, Україна, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
11 604 771.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка проектів обґрунтування встановлення санітарно-захисних зон та їх погодження, інвентаризації та обґрунтовуючих матеріалів для отримання дозволів на викиди
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудування
Дата опублікування:
31.08.2026 18:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 604 771.60 UAH