-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 4 кг; Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 1,3 кг); Слінг рятувальний з викидним линем (рятувальний кінець Олександрова); Дихальний апарат ізолюючого типу 6л/300 бар)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011620-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
114 453.45
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
17
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0c16eb8501274ce3b3c093a2a78121c4
Внутрішній номер закупівлі:
30270385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011620-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Євген РУСОВ 380674835163 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 453.45 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:12 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:12 - 18.09.2026 08:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:12 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 453.45 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 4 кг; Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 1,3 кг); Слінг рятувальний з викидним линем (рятувальний кінець Олександрова); Дихальний апарат ізолюючого типу 6л/300 бар)