-
Відкриті торги
-
КЕП
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 4 кг; Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 1,3 кг); Слінг рятувальний з викидним линем (рятувальний кінець Олександрова); Дихальний апарат ізолюючого типу 6л/300 бар)
Оголошено тендер
137 344.14
UAH
Номер:
0f253287bd41460b91a8152daf24c443
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-001714-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
137 344.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 4 кг; Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 1,3 кг); Слінг рятувальний з викидним линем (рятувальний кінець Олександрова); Дихальний апарат ізолюючого типу 6л/300 бар)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
02.09.2026 09:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 4 кг
Кількість
5 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 1,3 кг)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Слінг рятувальний з викидним линем (рятувальний кінець Олександрова
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Дихальний апарат ізолюючого типу 6л/300 бар
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума137 344.14 UAH