-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна та двері, згідно коду CPV за ДК 021:2015:44220000-8-Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011575-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
1 105 522.75
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
31
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
925ba45cba1a4b2781cd4e53a91d1f92
Внутрішній номер закупівлі:
30270353
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011575-a
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38281967
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Кошиця будинок 3-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарія Старчеус +380997883127 d.starcheus@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 105 522.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:11 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:11 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:11 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 105 522.75 Металопластикові вікна та двері, згідно коду CPV за ДК 021:2015:44220000-8-Столярні вироби