• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металопластикові вікна та двері, згідно коду CPV за ДК 021:2015:44220000-8-Столярні вироби

Оголошено тендер

1 326 627.30 UAH
Номер: 7088ccd185894ba29fb33e89ed69d1d6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-012026-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ
Замовник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ
Очікувана вартість: 1 326 627.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металопластикові вікна та двері, згідно коду CPV за ДК 021:2015:44220000-8-Столярні вироби
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.09.2026 16:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 326 627.30 UAH