-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011507-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/uk/plan/UA-P-2026-08-31-014838-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції — українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
42 267 780.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
16
год
16
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7c37968bc7204d5ea08c58af8be98852
Внутрішній номер закупівлі:
30270279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011507-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Семеренко Костянтин Володимирович 380442986469 SEMERENKO-KV@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
42 267 780.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:09 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:09 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:09 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 267 780.00 Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)