• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Блоки бетонні модульні

Оголошено тендер

50 721 336.00 UAH
Номер: a072fd47d8af43f4ac3114dc63ec514e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014838-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 50 721 336.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Блоки бетонні модульні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 31.08.2026 18:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума50 721 336.00 UAH