• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Олива Turbonycoil 306 , Олива Turbonycoil 308 , Олива Turbonycoil 329 , Олива Mobil jet oil 254 , Гальмівна рідина АТЕ-DOT4, Typ SL, Alfred Teves GmbH або еквівалент.

Оголошено українською мовою. Забезпечення не передбачено.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)

926 567.42 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
16
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1b449ff9ae64472cb178742d253f3411
Внутрішній номер закупівлі: 30270270
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011506-a   
Замовник: СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Контактна особа: Сергій Грицан +380981107787 savia.nizhin@dsns.gov.ua.
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 926 567.42 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:09 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:09 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:09 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴926 567.42 Олива Turbonycoil 306 , Олива Turbonycoil 308 , Олива Turbonycoil 329 , Олива Mobil jet oil 254 , Гальмівна рідина АТЕ-DOT4, Typ SL, Alfred Teves GmbH або еквівалент