-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Олива Turbonycoil 306 , Олива Turbonycoil 308 , Олива Turbonycoil 329 , Олива Mobil jet oil 254 , Гальмівна рідина АТЕ-DOT4, Typ SL, Alfred Teves GmbH або еквівалент
Оголошено тендер
926 567.42
UAH
Номер:
52c6d2d4ef0a41c99606c8cb0ec8d691
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013935-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33965532
-
Адреса:
16603, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. КОСМОНАВТІВ, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33965532
-
Адреса:
16603, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. КОСМОНАВТІВ, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
926 567.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Олива Turbonycoil 306 , Олива Turbonycoil 308 , Олива Turbonycoil 329 , Олива Mobil jet oil 254 , Гальмівна рідина АТЕ-DOT4, Typ SL, Alfred Teves GmbH або еквівалент
Примітки:
Замовник відноситься до юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак. Місце знаходження та юридична адреса, Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Космонавтів, 90, поштовий індекс 16600.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 15:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума926 567.42 UAH