-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги спортзалу Колодянського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул.Центральна, 49А, с. Колодянка, Звягельський р-н, Житомирська області
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011416-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 15:57)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 15:57)
550 710.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
18
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f2b79242820741078822e3fa7c220188
Внутрішній номер закупівлі:
30270224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011416-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Ващенко +380634764195 osvitayar2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
550 710.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:06 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:06 - 18.09.2026 15:57
Період оскарження:
02.09.2026 16:06 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 710.83 Поточний ремонт підлоги спортзалу Колодянського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул.Центральна, 49А, с. Колодянка, Звягельський р-н, Житомирська області