• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт підлоги спортзалу Колодянського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул.Центральна, 49А, с. Колодянка, Звягельський р-н, Житомирська області

Оголошено тендер

660 853.00 UAH
Номер: 505796ee77284532b01f974728fae24d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-013876-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
Очікувана вартість: 660 853.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт підлоги спортзалу Колодянського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул.Центральна, 49А, с. Колодянка, Звягельський р-н, Житомирська області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.09.2026 15:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт підлоги спортзалу Колодянського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул.Центральна, 49А, с. Колодянка, Звягельський р-н, Житомирська області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЯрунська
Сума660 853.00 UAH