• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Свинцево-кислотні акумуляторні батареї (код 31430000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації. Місце поставки товару: Національне бюро, вул. Дениса Монастирського, 3, м. Київ, 03035. Кількість товару: 6 шт. Більш детально у додатку 1 до тендерної документації. Строк (термін) поставки товару: до 23.12.2026 року (включно).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)

20 600.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
16
год
21
хв
38
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3f7d477a79ea48ffa7e79180dd3beda3
Внутрішній номер закупівлі: 30270193
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011429-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Контактна особа: Іосіфова Вікторія Вікторівна 380443639676 v.iosifova@nabu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 20 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:06 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:06 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:06 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴20 600.00 Свинцево-кислотні акумуляторні батареї (код 31430000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)