• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Свинцево-кислотні акумуляторні батареї (код 31430000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Оголошено тендер

24 720.00 UAH
Номер: a47518e821044674913f8d6e344b5662
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-008455-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Замовник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 24 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Свинцево-кислотні акумуляторні батареї (код 31430000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.09.2026 14:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6321010 - Забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України
Сума24 720.00 UAH