• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобільні шини (зимові)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

333 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
42
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b8fae7724ba94160a43902785b90cdb6
Внутрішній номер закупівлі: 30270112
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011349-a   
Замовник: Перещепинська міська рада
Контактна особа: Світлана Порубова +380569391409 zakupivli.tg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 333 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:04 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:04 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:04 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴333 333.33 Автомобільні шини (зимові)