-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини (зимові)
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
767982551a5348bba95dbf037cd4aa0d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013572-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Перещепинська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04338463
-
Адреса:
51220, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський, м. Перещепине, вул. Шевченка, буд. 43
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Перещепинська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04338463
-
Адреса:
51220, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський, м. Перещепине, вул. Шевченка, буд. 43
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільні шини (зимові)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 15:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяПерещепинська
Сума400 000.00 UAH