-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Муфти електромагнітні та гідрогасники).
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011272-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
2 449 930.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
16
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2eb87bf0735846b3913939a9304d3fad
Внутрішній номер закупівлі:
30270029
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011272-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, Холодногірський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОТЛЯРА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
ПРОХОРЕНКО ОЛЕГ 380577243484 pz_nho@lotus.pz.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 449 930.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:01 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:01 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:01 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 449 930.00 Лот 1 - Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання