-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Муфти електромагнітні та гідрогасники).
Оголошено тендер
2 939 916.00
UAH
Номер:
74fdd489dd0f4569958fb60d47ee2682
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-012877-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, Холодногірський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОТЛЯРА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, Холодногірський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОТЛЯРА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 939 916.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Муфти електромагнітні та гідрогасники).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Дата опублікування:
02.09.2026 15:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 939 916.00 UAH