• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бокси монтажні - код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)

2 225.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
11
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 506c9c6ed73b495184f25ed9e1c065e9
Внутрішній номер закупівлі: 30269967
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011186-a   
Замовник: САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
Контактна особа: Янко Богдан Зіновійович 380505243246 BYanko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 15:59 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 15:59 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 15:59 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:57

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 225.00 Бокси монтажні - код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл