-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бокси монтажні - код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено тендер
2 670.00
UAH
Номер:
12944aaad32447ad903d4ab689b0567d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013660-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
2 670.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бокси монтажні - код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума2 670.00 UAH