• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дюбель пластиковий

код за ДК 021:2015 - 44530000-4 Кріпильні деталі

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

130 680.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
17
хв
11
сек
Гарантія - 1 306.80 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 647718f2f2a44df598d5bc4560b5f955
Внутрішній номер закупівлі: 30269864
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011098-a   
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Контактна особа: Зіць Олексій Євгенович 380444652095 ZITS.O@UZ.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 130 680.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 15:56 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 15:56 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 15:56 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴130 680.00 Дюбель пластиковий