• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дюбель пластиковий

Оголошено тендер

156 816.00 UAH
Номер: 0b3e1294b4f24f2f85346afba1bdf588
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-013495-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 156 816.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дюбель пластиковий
Примітки: код за ДК 021:2015 - 44530000-4 Кріпильні деталі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 02.09.2026 15:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписПлан складено з урахуванням ПДВ
Сума156 816.00 UAH