-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій області
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011086-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
21 838.77
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
16
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
83eabc7179f749809753b116e9f03b69
Внутрішній номер закупівлі:
30269848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011086-a
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Сеник +380974084683 iryna.senyk@legalaid.te.ua http://legalaid.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
21 838.77 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 15:56 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 15:56 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 15:56 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 838.77 Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій області