-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій області
Оголошено тендер
26 206.52
UAH
Номер:
49909f9099904941bb5b6cb392b204f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013314-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
26 206.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій області
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3603020 - Забезпечення формування та функціонування системи безоплатної правничої допомоги
Сума26 206.52 UAH