• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги Шепетівське надлісництво

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 08:00)

552 551.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
14
год
20
хв
58
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8ab51a04171047a2adf088edeae273b2
Внутрішній номер закупівлі: 30269827
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011058-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Яцимон Євген Володимирович 380982310409 yevhen.yatsymon@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 552 551.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 15:55 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 15:55 - 19.09.2026 08:00
Період оскарження: 02.09.2026 15:55 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴552 551.50 Лісозаготівельні послуги.