-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Шепетівське надлісництво
Оголошено тендер
663 061.80
UAH
Номер:
af35717f69ab40309870394e8a8753a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-012275-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45495765
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Руська, будинок 203А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
663 061.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лісозаготівельні послуги Шепетівське надлісництво
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Дата опублікування:
02.09.2026 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума663 061.80 UAH