• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою площа Оболонська, 8 в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

1 131 128.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
21
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f879e1bbaa994b47980794fa2776673d
Внутрішній номер закупівлі: 30269763
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-010994-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Капленко Анастасія Євгеніївна 380443323431 kptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 131 128.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 15:53 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 15:53 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 15:53 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 131 128.00 Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою площа Оболонська, 8 в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)