-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою площа Оболонська, 8 в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
1 357 354.00
UAH
Номер:
29ce5e3dc2e34deebd0115aa77b6271f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-012494-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39611267
-
Адреса:
04214, Україна, Київська область, Київ, вул. Північна, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39611267
-
Адреса:
04214, Україна, Київська область, Київ, вул. Північна, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 357 354.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою площа Оболонська, 8 в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6081 - Будівництво житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства
Адміністративно-територіальна класифікаціяОболонський
Сума1 357 354.00 UAH