-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали / 33140000-3 Медичні матеріали (45923 — Набір для трахеостомії багаторазового застосування/ R01050201РЕСПІРАТОРНІ І АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНІ ПРИСТРОЇ ТРАХЕОСТОМІЧНІ КАНЮЛІ І НАБОРИ, З МАНЖЕТОЮ, НЕАРМОВАНІ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010732-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
22 284.11
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
21
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5e04f989fa074ac5ab0f7179c8678de2
Внутрішній номер закупівлі:
30269498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010732-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004195
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, Волочиськ, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Тернавська 380978973332 ternavska.oksana@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 284.11 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 15:46 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 15:46 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 15:46 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 284.11 ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали / 33140000-3 Медичні матеріали (45923 — Набір для трахеостомії багаторазового застосування/ R01050201РЕСПІРАТОРНІ І АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНІ ПРИСТРОЇ ТРАХЕОСТОМІЧНІ КАНЮЛІ І НАБОРИ, З МАНЖЕТОЮ, НЕАРМОВАНІ)