-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали / 33140000-3 Медичні матеріали (45923 — Набір для трахеостомії багаторазового застосування/ R01050201РЕСПІРАТОРНІ І АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНІ ПРИСТРОЇ ТРАХЕОСТОМІЧНІ КАНЮЛІ І НАБОРИ, З МАНЖЕТОЮ, НЕАРМОВАНІ)
Оголошено тендер
23 844.00
UAH
Номер:
563fec3e7928433d999b55c9a4fd153e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013226-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004195
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, Волочиськ, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004195
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, Волочиськ, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
23 844.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали / 33140000-3 Медичні матеріали (45923 — Набір для трахеостомії багаторазового застосування/ R01050201РЕСПІРАТОРНІ І АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНІ ПРИСТРОЇ ТРАХЕОСТОМІЧНІ КАНЮЛІ І НАБОРИ, З МАНЖЕТОЮ, НЕАРМОВАНІ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 844.00 UAH