-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 35 кВ "Смотрич" та ПЛ 35 кВ "Смотрич – Вишнівчик" для приєднання вітрової електростанції ТОВ "ЕКО ВІНД ТОВТРИ" в с. Слобідка-Смотрицька Кам'янець-Подільського району Хмельницької області" (технічні умови нестандартного приєднання ТУ:005161-130126-2-22-01-3-000000-1))
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010658-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 12:00)
7 744 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
15
год
31
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c76f36c13a3c48a697b9517865586620
Внутрішній номер закупівлі:
30269428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010658-a
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Храновського, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руслан Стасюк +380382787872 zakupky@hoe.com.ua http://hoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 744 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 15:43 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 15:43 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження:
02.09.2026 15:43 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 744 000.00 "Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 35 кВ "Смотрич" та ПЛ 35 кВ "Смотрич – Вишнівчик" для приєднання вітрової електростанції ТОВ "ЕКО ВІНД ТОВТРИ" в с. Слобідка-Смотрицька Кам'янець-Подільського району Хмельницької області" (технічні умови нестандартного приєднання ТУ:005161-130126-2-22-01-3-000000-1))