-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 35 кВ "Смотрич" та ПЛ 35 кВ "Смотрич – Вишнівчик" для приєднання вітрової електростанції ТОВ "ЕКО ВІНД ТОВТРИ" в с. Слобідка-Смотрицька Кам'янець-Подільського району Хмельницької області" (технічні умови нестандартного приєднання ТУ:005161-130126-2-22-01-3-000000-1))
Оголошено тендер
9 292 800.00
UAH
Номер:
14b51ce19d0f405e85baab98139a048e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013037-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 292 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 35 кВ "Смотрич" та ПЛ 35 кВ "Смотрич – Вишнівчик" для приєднання вітрової електростанції ТОВ "ЕКО ВІНД ТОВТРИ" в с. Слобідка-Смотрицька Кам'янець-Подільського району Хмельницької області" (технічні умови нестандартного приєднання ТУ:005161-130126-2-22-01-3-000000-1))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
02.09.2026 15:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 292 800.00 UAH