• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

147 083.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
22
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 117702b58fc148b4b59b85c8b324eda1
Внутрішній номер закупівлі: 30269396
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-010621-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
Контактна особа: Андрій Баран +380673437626 prozorro@vdng.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 147 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 15:42 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 15:42 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 15:42 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴147 083.33 Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)