• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)

Оголошено тендер

176 500.00 UAH
Номер: e48fa270d2fa4c9187f9e1de4460899b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-012816-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 176 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Дата опублікування: 02.09.2026 15:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Стілець
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 50 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума176 500.00 UAH