-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту: утеплення віконних та дверних відкосів в приміщенні Носівського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Носівської міської ради Чернігівської області за адресою: вул.. Воскресенська, 11, м. Носівка, Чернігівська область, код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010590-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
203 119.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
21
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
04a8b0a9d6be4b6881deab9d402e461d
Внутрішній номер закупівлі:
30269360
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010590-a
Замовник:
НОСІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БАРВІНОК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34593867
-
Адреса:
17100, Україна, Чернігівська область, Ніжинський р-н місто Носівка, вул.Воскресенська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина ПУСТОВГАР +380972797994 nosivkadnz1@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
203 119.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 15:41 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 15:41 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 15:41 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴203 119.00 Послуги з поточного ремонту: утеплення віконних та дверних відкосів в приміщенні Носівського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Носівської міської ради Чернігівської області за адресою: вул.. Воскресенська, 11, м. Носівка, Чернігівська область, код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника