-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту: утеплення віконних та дверних відкосів в приміщенні Носівського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Носівської міської ради Чернігівської області за адресою: вул.. Воскресенська, 11, м. Носівка, Чернігівська область, код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
243 742.80
UAH
Номер:
ed0309f2c4854e63b373153c0fd24578
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-009880-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НОСІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БАРВІНОК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34593867
-
Адреса:
17100, Україна, Чернігівська область, Ніжинський р-н місто Носівка, вул.Воскресенська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НОСІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БАРВІНОК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34593867
-
Адреса:
17100, Україна, Чернігівська область, Ніжинський р-н місто Носівка, вул.Воскресенська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
243 742.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту: утеплення віконних та дверних відкосів в приміщенні Носівського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Носівської міської ради Чернігівської області за адресою: вул.. Воскресенська, 11, м. Носівка, Чернігівська область, код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 14:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяНосівка
Сума243 742.80 UAH