-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010183-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
2 810 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
13
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
dc16bf6ed6c44fb6a8ac38aa10d8d4fb
Внутрішній номер закупівлі:
30268943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010183-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348577
-
Адреса:
79068, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛІНКОЛЬНА, будинок 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Надія ДОРОШ 380673109851 lena_682008@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 810 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 15:29 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 15:29 - 18.09.2026 16:00
Період оскарження:
02.09.2026 15:29 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 810 000.00 Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану