• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану

Оголошено тендер

2 810 000.00 UAH
Номер: e89998e0311949f5b8d4a5e16138c6ed
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-012117-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО"
Замовник: ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО"
Очікувана вартість: 2 810 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану
Примітки: 79051 м.Львів вул.А.Лінкольна,8 середнє підприємство
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Дата опублікування: 02.09.2026 15:10
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описспеціальний фонд бюджету розвитку
Сума2 810 000.00 UAH