-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Блоки фортифікаційні ДК 021:2015: «44110000 – 4: Конструкційні матеріали (Готові бетонні вироби)»
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-009912-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 09:00)
1 601 640.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
13
год
03
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8b8171d3ec374ed288ef2b2f352725fd
Внутрішній номер закупівлі:
30268686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-009912-a
Замовник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Козак +380322293011 kozak_natalia@lte.lviv.uaua https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 601 640.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 15:21 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 15:21 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
02.09.2026 15:21 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 601 640.00 Блоки фортифікаційні ДК 021:2015: «44110000 – 4: Конструкційні матеріали (Готові бетонні вироби)»