• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Блоки фортифікаційні ДК 021:2015: «44110000 – 4: Конструкційні матеріали (Готові бетонні вироби)»

Оголошено тендер

1 921 968.00 UAH
Номер: 8d39713fd2e0497f9bdc94afa68dda80
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-011868-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Замовник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Очікувана вартість: 1 921 968.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Блоки фортифікаційні ДК 021:2015: «44110000 – 4: Конструкційні матеріали (Готові бетонні вироби)»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 02.09.2026 15:04

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Блоки бетонні фортифікаційний ЛБ 24.6.6Є Розміри (2400*600*600 мм)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 48 штука
Період постачання (не задано)
Блоки бетонні фортифікаційний ЛБ 18.6.6Є
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 206 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 921 968.00 UAH