• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)

254 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
11
хв
43
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4c42594303b24b0c9422227396b68c26
Внутрішній номер закупівлі: 30268584
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-009805-a   
Замовник: Головне управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області
Контактна особа: Дмитро Дузь +380675221511 vgz.dp.ua@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 254 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 15:18 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 15:18 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 15:18 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴254 000.00 Багатофункціональний пристрій