-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій
Оголошено тендер
304 800.00
UAH
Номер:
14017cc95a3a49f9876d9b77d28f3f2a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-011450-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001496
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. С. Хороброго, буд. 23
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Головне управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001496
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. С. Хороброго, буд. 23
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
304 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональний пристрій
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 14:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума304 800.00 UAH