-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Залізобетонні вироби згідно ДК 021:2015 код 44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-009704-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
291 600.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
40
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
37bd9d2229044f8ab8a07f45ca30dff5
Внутрішній номер закупівлі:
30268504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-009704-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бурмістров Кирило Вікторович 380974526056 burmistrov.kv@teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
291 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 15:15 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 15:15 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
02.09.2026 15:15 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴291 600.00 Залізобетонні вироби згідно ДК 021:2015 код 44110000-4 Конструкційні матеріали