-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Залізобетонні вироби згідно ДК 021:2015 код 44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено тендер
349 920.00
UAH
Номер:
ea3450e9452b41378d92ddb2bec6f1fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-012167-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
349 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Залізобетонні вироби згідно ДК 021:2015 код 44110000-4 Конструкційні матеріали
Примітки:
Назва номенклатурних позицій предмета закупівлі:
Блок фундаментний відповідний код 44111600-7 Блоки;
Блок фундаментний відповідний код 44111600-7 Блоки;
Блок фундаментний відповідний код 44111600-7 Блоки;
Кільце опорне відповідний код 44114200-4 Бетонні вироби;
Кільце стінове відповідний код 44114200-4 Бетонні вироби;
Плита днища відповідний код 44114250-9 Бетонні плити;
Плита перекриття з отвором відповідний код 44114250-9 Бетонні плити;
Плита перекриття каналу добірна відповідний код 44114250-9 Бетонні плити;
Плита перекриття колодязя відповідний код 44114250-9 Бетонні плити.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
02.09.2026 15:11
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться для виконання робіт з ремонту теплових мереж, оглядових колодязів та теплових камер, та для відновлення та благоустрою територій після ремонтних робіт на теплових мережах та виконання інвестиційної програми 2025 – 2026 років.
-
Дата публікації:
02.09.2026 15:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума349 920.00 UAH